КОЛАГЕНОВА РУЛОННА ЇСТІВНА ПЛІВКА тип EDICOL MXR 400

КОЛАГЕНОВА РУЛОННА ЇСТІВНА ПЛІВКА тип EDICOL MXR 400

Шановні КОЛЕГИ та ПАРТНЕРИ!

Наш асортимент товарів постійно оновлюється, тому Ми хочемо Вам запропонувати НОВИНКУ, яка обов'язково пригодиться Вам в роботі з рулетами, шинкою, делікатесів з курячого м'яса, різноманітних пресованих і формованих виробів - КОЛАГЕНОВУ РУЛОННУ ЇСТІВНУ ПЛІВКУ типу EDICOL MXR 400.

Плівка тип EDICOL MXR 400 використовується при виготовленні виробів з тепловою обробкою та без неї в сітках для копчення, металевих формах і формуванням виробів за допомогою шпагату або без нього.

Оболонка EDICOL MXR являється ПОСИЛЕНИМ ТИПОМ колагенової плівки, що додає у зручност ручної робти на підприємстві. Винятковість застосування колагенової плівки тип ЕДІКОЛ МХR 400 полягає в можливості сформувати кілька шматків м'яса в єдиний, більш крупніший виріб з суттєвим зменшенням втрат при термообробці і створенням АПЕТИТНОГО зовнішнього вигляду.

Умови застосування:

- працювати необхідно на сухому, протертому від води столі, максимально обмежуючи плівку від контакту з вологою поверхнею;

- формуючи вироби, необхідно давати 1 (один) шар плівки тип ЕДІКОЛ МХR 400 на продукт для якісного проникнення диму, вологи і газів. Наявність тільки одного шару також впливає на зовнішнє кольороутворення, зовнішній вигляд продукту і його якісні показники при зберіганні. Дана плівка дозволяє домогтися більш рівного і насиченого кольору за короткий час.

Оболонка EDICOL MXR випускається шириною 400 мм в безбарвному варіанті (стандартна ширина). Під замовлення можливе постачання плівки з додатковою перфорацією (тип EDICOL MXP) для полегшення видалення повітря з-під оболонки, та стандартний тип EDICOL MX. Дані типи також можуть випускатись під замовлення у 2-ох варіантах кольору - GOLDEN BROWN (золотисто-коричнева) та DARK BROWN (темно-кричнева).

 

Шановні Клієнти,

якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.


 

 

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».