НОВІ ТВАРИННІ БІЛКИ в наявності вже на складі!

АКТУАЛЬНО 2018 оболонка

АКТУАЛЬНО 2018 оболонка

Пропонуємо до Вашої уваги НОВИНКИ та АКТУАЛЬНІ ОБОЛОНКИ 2018 від фірми "Devro" s.r.o., Чeхія. Фірма «ВТР» виграє тоді, коли виграють її Клієнти!

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, зверніться до свого менеджера або регіонального представника в Вашому регіоні, або задавайте питання в рубриці «Запитати спеціаліста» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Працівники фірми «ВТР» завжди раді допомогти практичними порадами і нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

ТЗОВ «ВТР» є вітчизняним виробником харчових добавок для ковбасного виробництва «СМОЛЛ ТМ », а також в асортименті нашої фірми широко представлені колагенові оболонки компанії «ДЕВРО», тваринні білки компанії «BHJ A/S» (Данія), різноманітні види сіток для копчення, целофанова плівка в рулонах, фіброузні оболонки ТМ «ВіскоТіпак» (Бельгія/Фінляндія), засоби для шприцювання, аромати, функціональні добавки та приправи, інші інгредієнти для ковбасного виробництва та виробництва напівфабрикатів.

Вкладиш 1

Вкладиш 2

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».