Актуальна НОВИНКА сезону - колагенова оболонка "ФАЙН-АФФ" - ідеальна оболонка для ГРИЛЯ!

Вже в продажі: НОВИЙ емульгатор-стабілізатор "СМОЛЛ ЕМ-1" - продукт власної розробки ТЗОВ "ВТР"

Вже в продажі: НОВИЙ емульгатор-стабілізатор "СМОЛЛ ЕМ-1" - продукт власної розробки ТЗОВ "ВТР"

ТОВ «ВТР» представляє НОВИЙ продукт власної розробки - добавку харчову емульгатор-стабілізатор «СМОЛЛ ЕМ-1».

Звертаємо Вашу увагу, що назва добавки російською мовою - «СМОЛЛ ЭМ-01». «СМОЛЛ ЕМ-1» - це функціональна суміш, яка характеризується відмінними властивостями зв'язування води і емульгування жиру, допомагає утворювати густу текстуру під час виробничого процесу та зберігає еластичну структуру в готовому продукті.

Даний препарат рекомендується для виробництва білково-жирових емульсій; для сосисок, сардельок, варених, напівкопчених, ліверних ковбас, паштетів, напівфабрикатів.

Склад: соєвий ізолят (без ГМО), стабілізатор «карбоксиметилцелюлози натрієва сіль» (Е 466), мальтодекстрин, сіль кухонна (до 1,0%).

Дозування: для білково-жирових емульсій в співвідношенні 1:30:30; для ковбасних виробів 1-3 г на 1 кг маси фаршу. «СМОЛЛ ЕМ-1» додавати в сухому вигляді на другій стадії куттерування на жирну сировину. При цьому волога для гідратації вноситься у вигляді льоду на першій стадії куттерування.

При попередньому тестуванні на м'ясопереробних підприємствах України емульгатор-стабілізатор «СМОЛЛ ЕМ-1» були встановлені наступні переваги препарату:

  • відмінна вологозв'язуюча і гелеутворююча здатність;
  • відмінна розчинність препарату запобігає утворенню крупинок, що забезпечує однорідну консистенцію продукту;
  • добре поєднується зі смако-ароматичними добавками і спеціями.

Добавка харчова емульгатор-стабілізатор «СМОЛЛ ЕМ-1» (укр.)/«СМОЛЛ ЭМ-01» (рос.) виготовляється згідно ТУ У 10.8-33381354-010:2013 «Добавки та Суміші харчові для виробництва харчових продуктів. Технічні умови».

Шановні Клієнти,

якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичним порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

 

 

Запитати спеціаліста

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».