Трансглютаминаза СМОЛЛ - ТГ 80 по ціні 580 грн/кг

Ідеальна оболонка для ковбасок-гриль - тип "ПРЕМІУМ ФРЕШ"

Ідеальна оболонка для ковбасок-гриль - тип "ПРЕМІУМ ФРЕШ"

ТЗОВ «ВТР» пропонує їстівні колагенові оболонки для ковбасок-гриль тип «ПРЕМІУМ ФРЕШ» («Devro», Чехія).

У весняно-літній період ковбаски, які можна смажити на грилі чи мангалі – один з найбільш популярних товарів у м’ясних відділах супермаркетів. Асортимент ковбасок-гриль постійно розширюється, відповідно, виробнику потрібно особливо ретельно дбати про те, щоб саме його продукція сподобалась покупцеві і розходилась «на ура». Далеко не останню роль у якості і товарній привабливості ковбасок для жарки відіграє оболонка.

Їстівні колагенові оболонки тип «ПРЕМІУМ ФРЕШ» ідеально підходять для виробництва сирих ковбасок-напівфабрикатів преміум-класу, які в подальшому готуються на грилі, мангалі (в духовці, жаровні чи на сковороді).

Зовнішній вигляд. За зовнішнім виглядом ковбаски в оболонці «ПРЕМІУМ ФРЕШ» абсолютно ідентичні виробам у натуральній череві. Але, навідміну від натуральної череви, колагенові оболонки «ПРЕМІУМ ФРЕШ» мають сталий калібр, завдяки чому досягається стандартний розмір та вага виробів. Готові ковбаски-гриль виходять усі одинакові, з блискучою, прозорою поверхнею і мають дуже апетитний зовнішній вигляд.

Кусаємість. Колагенові оболонки «ПРЕМІУМ ФРЕШ» мають відмінну кусаємість – укус настільки м’який та ніжний, що перевершує навіть натуральну череву.

Механічні властивості. Оболонки «ПРЕМІУМ ФРЕШ» характеризуються високою механічною міцністю та еластичністю, з ними легко працювати при автоматичній набивці на перекрутчику.

Реакція на температурний вплив. Оболонки «ПРЕМІУМ ФРЕШ» чудово піддаються процесу заморозки-розморозки, не погіршуючи при цьому своїх якісних показників та загальної якості продукції. Мають високу термостійкість і не тріскають при жарці.

Калібри. Пропонуємо їстівну колагенову оболонку «ПРЕМІУМ ФРЕШ» d 24 безбарвна і «ПРЕМІУМ ФРЕШ» d 28 безбарвна.

І наостанок. Ми впевнені, що Ваші клієнти полюблять ковбаски в оболонці «ПРЕМІУМ ФРЕШ» за їхню якість, а Ви полюбите оболонки «ПРЕМІУМ ФРЕШ» за простоту та ефективність в роботі!

 

 

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».