Трансглютаминаза СМОЛЛ - ТГ 80 по ціні 580 грн/кг

Новинка! Тваринний білок "ЕксельПро ТМ P 85 S HI"

Новинка! Тваринний білок "ЕксельПро ТМ P 85 S HI"

ШАНОВНІ КОЛЕГИ та ПАРТНЕРИ!

Пропонуємо до Вашої уваги НОВИНКУ фірми   «Essentia Protein Solution» (Іспанія) : новий ТВАРИННИЙ  білок «ЕксельПро ТМ P 85 S HI»

ТВАРИННИЙ  свинячий білок «ЕксельПро ТМ P 85 S HI» - це натуральний продукт з високим вмістом білка, який має високі вологоутримуючі та емульгуючі властивості: 1: 15-20 : 15-20.

Рекомендовано використовувати для Ін`єктування м’яса, грудинки, щоковини, м’ясних консервів, для м’ясної емульсії. «ЕксельПро ТМ P 85 S HI» придасть Вашим продуктам покращення текстури,  надасть соковитість та забезпечить щільну консистенцію готового виробу.  

Хочемо Вам нагадати, що фірма «ESSENTIA Protein Solutions» - це назва ТМ «СКАНПРО» Компанії "BHJ" (Данія), яка була змінена з 01.03.2015. Ми неодноразово вже переконалися, що використання тваринних білків «ESSENTIA Protein Solutions» (Тваринні білки «СКАНПРО») надає ПЕРЕВАГИ для виготовлення  ЯКІСНОЇ  ковбасної продукції, яка може успішно КОНКУРУВАТИ на українському ринку.

Шановні Клієнти,

якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».