Грильовий хіт від компанії "DEVRO" до сезону пікніків

Грильовий хіт від компанії "DEVRO" до сезону пікніків

Шановні Клієнти!

Представляємо Вам НОВИНКУ від компанії «DEVRO» - колагенову їстівну оболонку для гриля тип «ФАЙН-АФФ».

Тип «ФАЙН-АФФ» - це колагенова їстівна оболонка для гриля, яка об'єднала в собі можливості оболонок тип «ФАЙН» (для продуктів, які проходять попередню термообробку) і тип «ПРЕМІУМ ФРЕШ» (що дозволяє виготовляти ковбаски-гриль тільки у вигляді сирих напівфабрикатів). Ковбаски в оболонці тип «ФАЙН-АФФ» можна реалізовувати як в охолодженому, так і в замороженому вигляді. Після дефростації продукт зберігає товарний зовнішній вигляд, оболонка не лопає і має м'який укус.

Тип «ФАЙН-АФФ» не втрачає свої властивості, в першу чергу міцність при високих температурах, що дозволяє використовувати її при виробництві ковбасок-гриль з попередньою термообробкою (сушка-варка, сушка-копчення-варка) і подальшим приготуванням на грилі (наприклад, білі ковбаси, по типу «Мюнхенських», «Баварських» і т.д.).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: оболонка тип «ФАЙН-АФФ» є вигідною альтернативою для заміни натуральної череви. Цінова політика даних оболонок однакова, АЛЕ при використанні оболонки тип «ФАЙН-АФФ»:

- збільшується продуктивність в порівнянні з натуральною черевою, відсутні відходи при наповненні;

- відмінний "укус" і їстівність;

- ефективне наповнення без попередньої підготовки (без замочування);

- сталість калібру, яка гарантуватиме стандартний розмір і вагу виробів;

- оптимальне поглинання і проникність диму для отримання необхідного кольору, смаку і аромату продукту;

- відмінна міцність при наповненні на високошвидкісних автоматичних та напівавтоматичних перекрутчиках.

Фірма «ВТР» пропонує колагенову їстівну оболонку для ковбасок-гриль тип «ФАЙН-АФФ» в калібрах 23, 24 і 26 мм з відкритим кінцем (ОЕ). Замовлення оболонок інших калібрів як з відкритим (ОЕ) так і з закритим (KN) кінцем проводиться за індивідуальним погодженням з клієнтами.

Варто відзначити, що завдяки об'єднанню технологій, ми маємо в асортименті настільки універсальний продукт, переваги якого не можна недооцінити. Основні можливості, які дає НОВИНКА - оболонка тип «ФАЙН-АФФ»:

1. Для виробництва сирих ковбасок-гриль.

2. Для виробництва термічно-оброблених ковбасок-гриль:

- за допомогою процесу сушка - поетапна варка;

- за допомогою процесу сушка - копчення - поетапна варка.

3. Зберігання готових термічно-оброблених ковбасок-гриль:

- в будь-якій упаковці (вакуумна, газова упаковка і т.п.);

- в замороженому вигляді (в будь-якій зручній пластиковій упаковці);

- без додаткової упаковки;

4. При необхідності - заміна стандартної їстівної сосисочної колагенової оболонки для випуску сосисок, н/копчених, в/копчених, с/копчених і с/в'ялених ковбасок у відповідному калібрі.

У підсумку, можна відзначити, що це НАЙУНІВЕРСАЛЬНІША їстівна колагенова оболонка, яка зараз представлена на ринку.

       

ПЕРЕВАГИ, які вигідно відрізняють продукцію в оболонці тип «ФАЙН-АФФ»:

- більш м’який "укус", ніж в натуральній череві, абсолютна їстівність;

- відмінна видимість фаршу, натуральний зовнішній вигляд готових виробів;

- висока термостійкість дає можливість отримати рум'яну підсмажену поверхню (скоринку) батону;

- висока механічна міцність дозволить зберегти оболонку цілою, без розривів і без відставання оболонки від фаршу при смаженні на грилі;

- можливість більш тривалого зберігання продукції (в т.ч. і в замороженому вигляді), як готових, так і сирих н / фабрикатів, без втрати якісних показників за рахунок високої механічної стійкості до заморожування;

- відсутність деформації батона під час смаження дозволяє застосовувати розігрів виробів на установках для грилю з обертовими поверхнями для рівномірного обсмажування.

Якщо Вас зацікавила їстівна колагенова сосисочна оболонка тип «ФАЙН-АФФ», звертайтеся до представника компанії «ВТР» у Вашому регіоні. Професійні технологи і наладчики фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичним порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві, адже фірма «ВТР» виграє тоді, коли виграють її Клієнти!

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».