Спільний семінар ТЗОВ "ВТР" та компанії "ВіскоТіпак"

Спільний семінар ТЗОВ "ВТР" та компанії "ВіскоТіпак"

Напередодні літа, ТЗОВ “ВТР” та світовий лідер з виробництва фіброузних оболонок – компанія “ViskoTeepak” провели спільний семінар в м. Ломмель (Бельгія) з відвіданням заводу з виробництва фіброузних оболонок компанії “ViskoTeepak”. На семінар були запрошені представники провідних підприємств України.

Метою семінару було ознайомлення представників українських підприємств зі всіма етапами виробництва фіброузних оболонок та асортиментом продукції, яку виробляє компанія “ViskoTeepak”. Було проведено презентацію роботи компанії, де працівники детально розповіли про роботу заводів компанії “ViskoTeepak” в Бельгії та Фінляндії, а також про роботу логістичного центру в м. Брно в Чехії. Хочемо зауважити, що саме завод в м. Ломмель випускає нещодавно представлену на українському ринку оболонку “ФЛЕКС”.

Представник заводу розповів про технологічний процес виробництва оболонок, пояснив різницю в підходах при виготовленні оболонок на різних заводах «ViskoTeepak», що і дозволяє створювати широкий асортимент продукції, про яку учасники семінару змогли дізнатися під час екскурсії по виробничих цехах заводу.

Під час проведення семінару учасники відвідали бельгійську столицю Брюссель і провели декілька днів в Амстердамі. Культурно-пізнавальна частина поїздки включала відвідання дивовижних архітектурних пам’яток найкрасивіших міст Європи – Брюсселя та Амстердаму, а також Гааги з її всесвітньовідомим парком мініатюр Мадюродам і пляжем Схевенінген, який вважається найбільшим пляжем Північного моря.

Учасники семінару мали можливість відвідати знаменитий Національний музей Нідерландів з його неперевершеними художніми шедеврами, створеними видатними майстрами Європи, в тому числі Рембрантом і Ван Гогом.

ТЗОВ «ВТР» висловлює вдячність компанії “ViskoTeepak” за допомогу в організації семінару та має надію, що такі семінари стануть доброю традицією.

Керівництво ТЗОВ «ВТР» виражає щиру вдячність усім учасникам за теплу та доброзичливу атмосферу, яка панувала під час поїздки.

 

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».