НОВІ ТВАРИННІ БІЛКИ в наявності вже на складі!

31.08.2018

Батьківщиною вважається Африка і Ост-Індія. На наших теренах диня почала поширюватися з XVI ст. Хороша диня має солодкий, майже медовий смак. Уродженка тропічної та субтропічної Африки, диня з давніх часів підкорювала серця гурманів. Ще в давнину дикорослу диню поціновували за її смак. Відомо, що в Єгипті плоди дині приносили в дар богам, а у Вавилоні їм приписували божественну властивість зберігати в собі Світло. Смачну диню люблять усі без винятку. Ця баштанна культура неймовірно корисна для здоров’я. Її  властивості здатні покращувати самопочуття, а ніжний смак та аромат принесуть багато насолоди.

16.02.2018

Найнезвичайніші архітектурні шедеври світу.

Напевно, будь яке місто світу може похвалитися незвичайною спорудою, яка викликає цікавість, або навіть більш глибокі та незвичайні почуття у приїзджих. Виною тому оригінальна задумка, дія часу або навіть - промах будівельників ( і таке буває!) ,  який став тою самою родзинкою. Споруди такого плану запам’ятовуються надовго, тиражуються на відкритках, гордо  здіймають свої стіни в сотнях роликів в Інтернеті. А деякі з них стають відомі всьому світу, їх показують архітекторам-початківцям як приклади нестандартного мислення та творчого генія.

01.02.2018

Чому з усіх металів на нашій планеті саме золото стало настільки цінним? Справа в тому, що до такої високої цінності золота привів цілий ряд подій.

28.05.2017

А чи знаєте Ви, що перші письмові джерела, де згадується перець, виявлені в Індії більше трьох тисячоліть тому.

28.02.2017

А чи знаєте Ви, що кожен вид м'яса має свої особливості, корисні властивості і протипоказання. Що стосується протипоказань, то тут рекомендації, головним чином, відносяться до будь-якого виду м'яса – не зловживати.

25.12.2016

Аналітики британського видання «The Economist» склали рейтинг країн за рівнем споживання м'яса.

30.10.2016

А чи знаєте Ви, що сіль буває не тільки кам'яна, морська і йодована ... Є сіль рожева, сіра, бура, з ароматом вина, спецій і варених яєць - це все екзотичні види цього харчового продукту.

28.07.2016

А чи знаєте Ви, що в останню неділю липня в нашій країні відзначають День працівників торгівлі?

09.06.2016

Представляем Вам список выставок, которые будут интересны производителям колбасных изделий.

25.03.2016

Все мы слышали название Прованские травы, многие используют их на кухне, но знаете ли Вы какие именно травы и  специи входят в эту группу?

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».