Новини та новинки

17.05.2020

ВЕЛИКІ ДІАМЕТРИ - ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ.

ЇСТІВНА КОЛАГЕНОВА ОБОЛОНКА ВЕЛИКИХ КАЛІБРІВ тип "EDICOL T" В асортименті нашої фірми постійно в наявності калібри 50, 60, 90, 105 мм.

Насамперед, їстівна колагенова оболонка EDICOL T являється унікальним продуктом тому, що при великих калібрах (від 50 до 125 мм) має досить міцну та надійну структуру стінки, однак залишається їстівною та приємною для куштування разом з продуктом. При цьому, зазвичай, рекомендується використання EDICOL T з сіткою для копчення, але саме в останній час оболонка 50-го калібру стала прекрасною заміною яловичим кругам та використовується без сітки.

З часом асортимент самих великих калібрів EDICOL T, в першу чергу для виробництва варених ковбас і вітчин в оболонці, розширився і на даний момент, EDICOL T прекрасно реалізується в калібрах 90 та 105 мм в безбарвному варіанті. Продукція в EDICOL T для певних виробників України є візитівкою їх товару на вітрині та асоціюється з їх продуктом найвищої якості.

Успіх і популярність були досягнуті за рахунок таких унікальних індивідуальних параметрів їстівної колагенової оболонки великого калібру EDICOL T, як:

- виготовлення повністю із натуральної сировини (підшкірного яловичого спілка), обробленого та підготовленого окремо-розробленим способом;

- структура колагену, завдяки унікальному підбору кута переплетення колагенових волокон та завдяки сучасним технологічним рішенням при екструзії залишається їстівною та легко прокушується, не дивлячись на великий калібр, вона дуже м’яка, та еластична;

- внутрішнє покриття оболонки мікрокристалічним шаром спеціально розроблених натуральних речовин дозволяє максимально знизити втрату вологи при термообробці, що підвищує соковитість продукту та суттєво впливає на економічну доцільність її використання;

- підвищені показники димопроникності оболонки та прекрасна здатність кольороутворення при копченні, максимально покращують смакові якості та створюють натуральний зовнішній вигляд готового виробу.

Завдяки різноманітності асортименту сіток для копчення, що використовуються при формуванні батону, виробники легко можуть розділити продукцію одного калібру та форми, застосовуючи різні сітки, тим самим сортуючи їх по кольору, плетінню, розміру комірок, товщини плетіння та, в результаті, по найменуванню виробу. Варто відмітити, з появою сіток грубої в’язки, що імітує в’язку шпагатом, оболонки EDICOL T калібром 90 та 105 мм отримали нове дихання у виробництві ковбасних виробів та у торгівлі.

Оболонки EDICOL T калібром 90 та 105 мм традиційно використовуються для випуску наступних видів продукції:

- варені ковбаси з етапами термообробки «копчення», або «обжарювання» з димом;

- широкої гамми вітчин та м’ясних рулетів в оболонках різних видів та типів;

- паштетів та м’ясних хлібців у вигляді батону;

- деяких сиров’ялених та сирокопчених м’ясних виробів.

Свою історію мають і оболонки найменших калібрів типу EDICOL T, а саме калібри 50 та 60 мм, і поява їх була теж обумовлена ситуацією на ринку.

Саме властивість волокон колагену оболонки EDICOL T легко створювати з білками м’яса тонку та м’яку до кусання суцільну структуру поверхні батону, дозволило розшити можливості застосування даного типу оболонки. Використовуючи гаму нееластичних сіток 40-50 калібру різного кольору та різної конфігурації, наприклад, соти, ромби тощо, що стримували калібр наповнення на діаметрі, що менший за максимальне наповнення оболонки, досягається ефект рівномірно-випуклої поверхні по усій довжині батону, що притягує увагу кінцевого споживача та завжди спонукає виробника до випуску нового асортименту. Альтернативи таким рішенням були, однак це було дорого і не завжди себе оправдовувало. Саме EDICOL T 60 з нееластичною сіткою, яка легко знімається, а потім, при нарізці, дає гарний та естетичний вигляд кожному шматочку, стрімко увірвалась на український ринок, розширюючи можливості виробників. Ми реалізовуємо дану позицію у кольоровому варіанті EDICOL T 60 смок, колір якої дає можливість швидко досягти насиченого відтінку копчення продукту та залишатись таким на протязі усього терміну зберігання виробу.

Великою популярністю EDICOL T 60 користується для випуску:

- варено-копчених та напівкопчених ковбас та салямі;

- вітчино-рублених ковбас та рулетів;

- деяких сирокопчених та сиров’ялених ковбас.

- рибних ковбас;

- копченого сиру.

Невід’ємною частиною застосування оболонки EDICOL T калібрів 50 та 60 мм є заміна яловичих кругів з перев’язкою батонів шпагатом традиційним ручним способом. Найкраще, завдяки оптимальному співвідношенню калібр/довжина/вага батону на цю роль підходить EDICOL T 50, що дозволяє максимально близько повторити натуральний зовнішній вигляд продукції в яловичих кругах, а також максимально стандартизувати її по вазі та розмірам батону. 

Надзвичайно важливий показник, що часто стає вирішальним у виборі EDICOL T в якості упаковки для ковбасного виробу, являється надзвичайно низький для колагенових оболонок у діапазоні калібрів великого діаметру, відсоток термовтрат, що не перевищує 4% для ковбас вареної групи та є унікальним для колагенових оболонок взагалі, а тому дає можливість досягти виробникам прекрасних показників рентабельності застосування EDICOL T на виробництві.

На завершення на користь EDICOL T хочеться додати ще декілька характеристик, що позитивно впливають на фізичні, технологічні та споживчі властивості продукції при використанні оболонок цього типу:

- вона досить міцна та зручна у використанні при виконанні простих рекомендацій;

- прекрасно прилягає до м’ясної структури, стає непомітною візуально та майже невідчутною при куштуванні;

- низькі втрати забезпечують високий вихід готового продукту, а отже соковитість, що позитивно впливає на його смакові параметри;

- біологічна чистота та роль мембрани знижує негативні процеси окислення та підвищує терміни зберігання готових продуктів;

- завдяки високій паро-, газо- та димопроникності досягаються прекрасні смакові якості готового виробу, а поверхня завжди виглядає підкопченою та має апетитний натуральний приємний блиск;

- легко досягти необхідної форми при необхідності підпресувати виріб, придати йому форму (прямокутника, квадрату, трикутника тощо);

- при наявності, чи замовленні відповідної металічної форми, є можливість випуску прекрасних виробів ідеальної форми з індивідуальною структурою поверхні.

Як висновок, ми можемо стверджувати, що пропонуючи EDICOL T, ми даємо кожному можливість використання широкого діапазону властивостей унікальної високотехнологічної, однак натуральної за складом сировини, упаковки для досягнення результатів у створенні широкого асортименту продукції м’ясопереробної, і не тільки, промисловості, за допомогою декількох інструментів лише одного виду оболонки, якою являється їстівна колагенова оболонка EDICOL T.

ФІРМА «ВТР» ВИГРАЄ ТОДІ, КОЛИ ВИГРАЮТЬ ЇЇ КЛІЄНТИ!

Шановні Клієнти та Партнери!

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

22.04.2020

НОВИНКА!комплексна добавка з вираженим молочно-вершковим смаком СМОЛЛ-ФОС «МОЛОЧНА ПІДСИЛЕНА» - (виробник ТЗОВ «ВТР»)

Класичний смак ковбаси типу «Молочна» сосискам, сарделькам, вареним ковбасам надасть збалансована суміш спецій та їх екстрактів, молочні білки і аромат м’яса, які входять до складу СМОЛЛ-ФОС «МОЛОЧНА ПІДСИЛЕНА»

Склад: спеції мелені та екстракти спецій (кардамон, мускатний горіх, часник (містить діоксид сірки Е 220), паприка), молочні білки, Е 451, Е 621, Е 316, Е 301, ароматичні речовини (смак та аромат м’яса), гемоглобін крові, Е 120, носії (декстроза, рисове борошно, сіль кухонна), Е 551 Дозування: до 10 г/кг маси фаршу

Застосування КОМПЛЕКСНОЇ ДОБАВКИ СМОЛЛ-ФОС «МОЛОЧНА ПІДСИЛЕНА» забезпечить:

- виражений молочно-вершковий смак та аромат.

Смак та якість не залишать байдужим жодного Вашого покупця!

Шановні Клієнти та Партнери!

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

10.04.2020

РУЛОННА КОЛАГЕНОВА ПЛІВКА EDIСOL МXR САМЕ ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІНИТЬ ЯКІСТЬ ПО ДОСТУПНІЙ ЦІНІ

Ми хочемо приділити увагу оболонці для формування та копчення м’ясних делікатесів у сітках для копчення, у металевих формах та при формуванні вручну, використовуючи шпагат – це РУЛОННА КОЛАГЕНОВА ЇСТІВНА ПЛІВКА тип EDIСOL МXR.

Шотландський завод «ДЕВРО» випускає їстівної плівки різної ширини і кольорової гами, різної міцності, а при бажанні - з перфорацією. Однак ми зупинились на самому популярному варіанті посиленої для ручної роботи плівки в безколірному варіанті шириною 400 мм. Плівка постачається в рулонах по 100 м  і герметично запакована в заводську упаковку, що дає змогу зберігати її еластичні властивості до 24 місяців з дня виробництва.

Рекомендуємо колагенову їстівну плівку EDIСOL МXR 400 для:

- традиційних м’ясних кускових делікатесів;

- м’ясних та рибних рулетів;

- різноманітних продуктів з м'яса птиці;

- м’ясних хлібців та запечених паштетів в різних сіткових прес-формах;

- сирів у сітчастих формах;

- формування м’ясних виробів єдиним куском з дрібних кусків м’яса;

- формування виробів з різного виду м’яса одним виробом;

- пресованих м’ясних виробів;

- формування сиров’ялених та сирокопчених ковбасних виробів та цільнокускових м’ясних продуктів (наприклад, брезаола, прошутто, бастурма, пастрома тощо).

Сама плівка EDIСOL МXR 400 виготовлена методом екструзії з натуральної сировини, з підшкірного яловичого спілка, що і став матеріалом для формування у пластичну масу, придатну для екструзії. Колагенові плівки не дубляться, а тому повністю їстівні. Застосування РУЛОННОЇ КОЛАГЕНОВОЇ ЇСТІВНОЇ ПЛІВКИ тип EDIСOL МXR передбачає два основні напрямки, які в кінцевому результаті є метою:

- зручність та вигідність застосування виробнику;

- торгова привабливість та високі споживчі якості.

Спочатку зосередимося на основних технологічних характеристиках та параметрах, що дозволяють виробнику продуктів, в першу чергу м’ясних виробів, з вигодою для виробничого процесу та економічною доцільністю застосовувати плівку EDIСOL МXR:

- плівка посилена і має прекрасні показники надійності в роботі, що важливо при ручному формуванні виробів;

- щільно огортає м’ясний продукт, при цьому зберігається соковитість готового виробу, а отже і вихід готового продукту;

- плівка без смаку та не впливає на смакові параметри основного продукту з любих видів м'яса;

- висока газо -, паро - та димопроникність дозволяє швидко досягти відмінних смакових та ароматичних показників при термообробці і копченні м’ясних виробів;

- швидко та якісно набирає колір при копченні, що дає можливість ефективно та швидко досягати необхідного рівномірного кольору копчення виробу;

- виконує роль мембрани та підвищує термін зберігання готового продукту за рахунок сповільнення процесів окислення;

- дозволяє використовувати широку лінійку сіток та сіткових металічних форм;

- за необхідності, допомагає закріпити декоративні спеції на поверхні продукту під плівкою;

- при застосуванні плівки EDICOL MXР (плівки з лазерною перфорацією) дозволяє при обгортанні відразу уникнути утворення повітряних карманів під плівкою;

- втрати при термообробці на 6-8% (рідше до 10%) менші, ніж при термообробці без колагенової плівки та суттєво менші від термовтрат при застосуванні целюлозної плівки.

- дає можливість механізації процесу формування за допомогою різноманітних аплікаторів виробниками м'ясних делікатесів.

Але, чи не найголовніші чинники це ті, що впливають на торгівельну та споживчу привабливість продукції, а тому звертаємо увагу на параметри та характеристики плівки EDIСOL МXR, що в кінцевому рахунку впливають на оцінку торгівлею та споживачем запропонованих продуктів у такій плівці:

- плівка непомітна на поверхні та не порушує натуральність вигляду структури продукту;

- оскільки плівка дуже м’яка, вона практично невідчутна на виробі при куштуванні;

- якісне кольороутворення при термообробці на етапі копчення допомагає отримати привабливий натуральний колір поверхні виробу;

- рівна глянцева поверхня натуральної структури додає приємного вигляду та апетитності виробу;

- наявність плівки на поверхні та збільшення виходу продукту позитивно впливає на соковитість та приємне куштування продукту;

- легке видалення сітки та шпагату без пошкодження поверхні м’ясопродуктів полегшує подальше нарізання та стандартизує вигляд продукту в нарізаному стані.

Хочемо також відмітити деякі технологічні моменти, що потрібно знати та враховувати при застосуванні EDIСOL МXR на виробництві та поінформувати про можливості та властивості її при виробництві різних продуктів. Плівка EDIСOL МXR використовується в сухому виді, не потребує замочування, чи будь якої спеціальної підготовки. Невикористану плівку необхідно запакувати та закрити в заводську чи аналогічну упаковку для унеможливлення пересихання її структури. Наприклад, суху плівку можна використовувати для формування відмасованих кусків м'яса у один виріб, що проходить термообробку без копчення. Також суха плівка є прекрасним матеріалом для вистилання форм при виготовленні паштетів та м’ясних хлібців, що дають можливість завжди легко видалити виріб з форми. Така ж сама процедура може з успіхом використовуватись для виготовлення копчених сирів у формах.    При обгортанні плівкою делікатесів з обсипкою із спецій та пряностей, спеції щільно закріпляться на поверхні, їх смак та аромат суттєво посилить смакові показники виробу, а самі спеції будуть триматись непорушно та виглядати яскраво. Для обгортання таких продуктів, як, наприклад, філе лосося плівку необхідно короткочасно зволожити перед обгортанням при підготовці до копчення. Зволоження плівки також можливо і при формуванні сирої солонини, рулетів та інших м’ясних делікатесів, що наповнюються на механізмах для формування продукції в сітку (аплікаторах), за допомогою спеціальних додаткових пристроїв безперервного короткочасного зволоження. Даний метод використовується виключно при визначенні такої необхідності (погане прилягання плівки до продукту, недостатність еластичності тощо).

Важливим технологічним моментом є те, що термообробка різноманітних продуктів ведеться за стандартних режимів термообробки, що використовуються для тих, чи інших видів продукції. Головні чинники, що потрібно враховувати при термообробці, це те, що не варто допускати перевищення температури при обжарці та варці вище 75-80°С, а варку провести поетапно, починаючи (орієнтовно 20 хв) з більш низької температури на варці (60-70°С).

   В цілому, ми пропонуємо високотехнологічний натуральний якісний інструмент для покращення широкого спектру практичних та споживчих характеристик продукції делікатесної групи м'ясопереробки і не тільки, яким являється РУЛОННА КОЛАГЕНОВА ЇСТІВНА ПЛІВКА тип EDIСOL МXR.

ФІРМА «ВТР» ВИГРАЄ ТОДІ, КОЛИ ВИГРАЮТЬ ЇЇ КЛІЄНТИ!

Шановні Клієнти,

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

08.04.2020

ВИ ШУКАЄТЕ ЗАМІНИ НАТУРАЛЬНОГО ЧАСНИКУ?

Часник надає приємного запаху, обумовленого присутністю часникового масла, і створює неповторний, всіма улюблений смак ковбасних виробів, напівфабрикатів, делікатесних продуктів з м’яса і птиці, а також різноманітних страв, салатів, соусів, маринадів всіх кухонь світу.

Але використання свіжого часнику потребує додаткових затрат. Вирішити проблему зберігання головок свіжого часнику, його чищення, подрібнення, знизити рівень мікробіологічного псування можна замінивши його добавками з ярко-вираженою ноткою часнику СМОЛЛ-АРОМА «ПРИПРАВА ЧАСНИКОВА» або «Часникова паста CL». Окрім того, ці добавки можна додавати до розсолів, що для свіжого часнику – неможливо. А класичний смак запечених продуктів не потребує додаткової реклами.

Добавки мають багато переваг:

- вони мають стандартизовану якість, незмінну від часу і сезону закупівлі;

- не погіршують зовнішнього вигляду продукту, тому що їх не видно на розрізі;

- добавки безпечніші, порівняно з натуральним часником за мікробіологічним показниками, які погіршують якість і безпеку готового продукту;

- стійкі до дії від’ємних (від –18?C) і плюсових (до +130?C) температурних впливів;

- підкреслять смакову індувідуальність, не залишаючи неприємного післясмаку.

1. СМОЛЛ-АРОМА «ПРИПРАВА ЧАСНИКОВА» (виробник ТЗОВ «ВТР», Україна)

Склад: спеції мелені та екстракти спецій (чорний перець, часник), мальтодекстрин, підсилювач смаку та аромату глутамат натрію Е 621, гідролізат білка (гідролізат соєвого білка, дріжджовий гідролізат), сіль кухонна

Дозування: до 5 г/кг маси фаршу

2. ЧАСНИКОВА ПАСТА CL (виробник «Нубасса», Німеччина)

Склад: часник, сіль харчова, декстроза, питна вода, антиокислювач аскорбінова кислота Е 300

Дозування: 25-50 % від норми закладки натурального часнику або по смаку або:

- в розсоли для копченостей - 300г/100кг розсолу;

- для в/к, н/к ковбас - 300г/100кг маси фаршу;

- для варених ковбас - від 200г/100кг маси фаршу;

- для сосисок, сардельок - 100-150г/100кг маси фаршу

Зверніть увагу: НЕ ДАЄ ПІСЛЯСМАКУ ЧАСНИКУ!

Нехай наші товари принесуть успіх Вашій продукції!

Шановні Клієнти,

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

09.10.2019

Тваринні білки «СканПротм» - обирайте якість та функціональність! 

Шановні Клієнти та Парнери!

Пропонуємо  Вам високофункціональні тваринні білки СканПротм Т 95, Т 92/СФ, Т 90/100, які виробляються з охолодженої свинячої шкіри, не містять інших добавок. Технологія виробництва СканПроТМ складається виключно з термічної та механічної обробки. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Тваринні білки СканПротм - знижують ризик виникнення мікробіологічних проблем. Вони нейтральні по смаку, збільшують вихід і підвищують вміст білка в готових виробах. Використання білків зменшує втрати при термообробці і робить продукти більш соковитими, покращує структуру і зменшує відділення вологи у вакуумній упаковці.

Основні характеристики білків 

  СканПроТМ  Т95 СканПроТМ Т92/СФ СканПроТМ Т90/100
Вміст білка 94-98% 92-97% 92-97%
Звязування води 1:20 1:15 1:15
Звязування жиру 1:15-20 1:15 1:15
Застосування в сухому вигляді 1-3% до маси фаршу 1-3% до маси фаршу 1-3% до маси фаршу
БЖЕ 1:20:20 1:15:15 1:15:15
Гель 1:15-20 1:15 1:13-15

 

СканПроТМ Т 95 використовується при виробництві ін'єктованих та реструктурованих м'ясних виробів (з виходом від 130%), сосисок, сардельок, варених, в/к, н/к, ліверних ковбас та паштетів (нарізуваної і мажучої консистенції), а також для уводнення м’яса на 40-50% з заміною у всіх видах ковбасних виробів до 30%.

У фарш для напівфабрикатів у вигляді БЖЕ 1:15:15 із заміною до 20% м’ясної сировини або у вигляді гелю 1:15 із заміною до 30% м’ясної сировини.

СканПроТМ Т92/СФ краще використовувати у рецептурах варених ковбас, шинок в оболонках, розсолах для шприцювання, для уводнення м'яса на 40-50% з заміною у всіх видах ковбасних виробів до 30%.

300-500 г сухого білка СканПроТМ Т92/СФ на 100 кг тіста запобігає розтіканню тіста після заморожування і виключає використання яєць при виробництві пельменів, вареників, чебуреків. Стабілізує фарш для напівфабрикатів з заміною до 20% м’ясної сировини у вигляді БЖЕ 1:15:15 або у вигляді гелю 1:15 із заміною до 30% м’ясної сировини.

СканПротм Т 90/100 у вигляді гранул (1:10) альтернатива соєвих гранул при виробництві в/к та н/к ковбас як заміна основної сировини до 20%. Але гранули із СканПроТМ Т 90/100 значно кращі по якості, ніж соєві: вони матові, їх не видно на зрізі, надають фаршу щільності та еластичності.

Рекомендується використовувати при виробництві сосисок, сардельок, варених ковбаси (особливо великого діаметра) в сухому вигляді 1-3% до маси фаршу, у вигляді гелю 1:13-15, або у вигляді БЖЕ 1:15:15 з заміною до 20% м’ясної сировини.

У фарші для напівфабрикатів — у вигляді гелю 1:13-15 або у вигляді БЖЕ 1:15:15 із заміною до 20% м’ясної сировини.

Шановні Клієнти, Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

02.10.2019

БАРВНИК «КАРМЕЛІН»

для підфарбовування натуральних оболонок (череви)

Барвник «Кармелін» - на основі карамелі та аннато, ДОЗВОЛЕНИЙ ДЛЯ ПІДФАРБОВУВАННЯ ОБОЛОНОК У ХАРЧОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ згідно Висновку санітарно-епідеміологічної експертизи.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Натуральний барвник «Кармелін» добре розчиняється у воді, простий і зручний у використанні, не підфарбовує фарш при формуванні виробів, покращує зовнішній товарний вигляд, але не змінює смак готового продукту, стійкий до високих температур і дає змінювати кольорову гаму поверхні ковбасних виробів в залежності від дозування від світло-коричневого до темно-коричневого кольору

«Кармелін» дозволяє скоротити час копчення, зменшуючи тим самим втрати при термообробці.

Шановні Клієнти,

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

26.09.2019

Шановні Клієнти та Партнери!

Дозвольте Вам нагадати про деякі продукти нашого асортименту, а саме:

1.ЇСТИВНА КОЛАГЕНОВА КОВБАСНА ОБОЛОНКА "EDICOL T" діаметр 50 безбарвна для ЗАМІНИ ЯЛОВИЧИХ КРУГІВ!

Можливість використання для наповнення н/к, в/к, с/к та с/в ковбас на шприцах з кліпсатором з протяганням шпагату вздовж батона (для фіксування довжини батона) та при ручному наповненні з використанням шпагату.

Оболонка максимально близько повторює зовнішній вигляд ковбас у натуральній оболонці. Оболонка "EDICOL T" цікава замість яловичих кругів, насамперед за рахунок самої вартості, знижених термовтрат та відсутності відходів при випуску традиційного асортименту.

2. СПЕЦІАЛІЗОВАНА КОЛАГЕНОВА ОБОЛОНКА тип 014 для С/К, С/В ковбас

Тип 014 - це коллагенова оболонка, яка підходить для всіх типів с/копчених і с/в'ялених ковбас, різних видів салямі і сухих ковбас. Оболонка має свої особливості, такі як: міцність при набиванні, осаду, прозорість, високий ступінь абсорбції коптильних речовин. Оболонка тип  014 витримує високе навантаження при дуже низькій температурі фаршу (мінус 4,5°С) і тим самим пристосована для виробництва продуктів, які відповідають най-вищим промисловим стандартам.

Ця оболонка вже зайняла гідне місце на українському м’ясному ринку та забезпечує :

- стабільно працювати на оболонці тип  014 за допомогою кліпсаторів різних видів;

- використання оболонки тип 014 дозволяє піти від нерівності батона, а також уникнути викривлення і крутіння батонів;

- відмінну прозорість колагену, яка дозволяє поліпшити видимість фаршу з с/к та с/в виробів, що дуже важливо з точки зору демонстрації споживчих якостей продукту;

- колаген дуже еластичний, прекрасно вкладається повторюючи структуру (рельєф) фаршу, що позитивно в комплексному візуальному сприйнятті готового виробу;

- оболонка, щільно прилягає на всьому етапі приготування, в кінцевому підсумку завжди прекрасно знімається.

Привабливий зовнішній вигляд колагенових оболонок тип 014 особливо підкреслить натуральний і природній вигляд Ваших продуктів!

ФІРМА «ВТР» ВИГРАЄ ТОДІ, КОЛИ ВИГРАЮТЬ ЇЇ КЛІЄНТИ!

18.09.2019

НОВИНКА!!! СМАЧНО ВСЕРЕДИНІ - КРАСИВО ЗОВНІ!

Шановні Клієнти та Партнери!

В останній час нам все більше надходило запитів відносно КОЛЬОРОВИХ ЇСТІВНИХ колагенових оболонок НАЙМЕНШИХ діаметрів.

Тому пропонуємо НОВИНКУ заводу «DEVRO» колагенову їстівну оболонку НАЙМЕНШОГО діаметру - тип STIX-R Н13 MBR (махагон коричневий). Оболонка була представлена на виставці «ІНПРОДМАШ & УПАКОВКА 2019».

Оболонка STIX-R Н13 MBR (махагон коричневий) виготовляється з високоякісного колагену, за своєю зовнішньою характеристикою істотно перевершує натуральну оболонку, до того ж вона еластична та димопроникна.

Оболонка STIX-R Н13 MBR має приємний та натуральний вигляд кольору копчення (махагон), використовується, в першу чергу, у групі в/копчених та н/копчених виробів.

Оболонка STIX-R Н13 MBR має переваги:

- висока стабільність якості;

- стабільність кольору та калібру наповнення та технологічних характеристик;

- тонкий калібр, заміна натуральної кишоболонки;

- натуральне відчуття кусаємості, подібне до череви;

 

Сподіваємось, що НОВИЙ ВИД ОБОЛОНКИ задовільнить Ваші потреби!

28.08.2019

Фірма «ВТР» розширила лінійку товарів власного виробництва ТМ «СМОЛЛ» і пропонує для ін'єктування м’яса птиці (крила, четверть і т.д.) та грудинки харчову добавку «СМОЛЛ-ШИНКА УНІВЕРСАЛ 60». Вже ряд підприємств працюють з цієї добавкою.

«СМОЛЛ-ШИНКА УНІВЕРСАЛ 60» - фосфатомістка добавка, яка містить карагенан, тваринні білки, рослинні волокна. Збалансована композиція компонентів стабілізує колір та підсилює м’ясний смак продукту.

Дозування: 3,3 кг на 100 кг розсолу при 150-170% ін’єктуванні.

Склад: згущувач «карагенан» (E 407a), регулятор кислотності «трифосфат натрію» (E 451) (до 23,5% P2O5), соєва клітковина, тваринний білок, антиоксидант «ізоаскорбат натрію» (Е 316), підсилювач смаку та аромату «глутамат натрію» (Е 621), носії (глюкоза, сіль кухонна) 

Назва Процент ін'єктування, % Орієнтовний вихід готового продукту,%
Грудинка свиняча 150-155 120
Крила курячі до 150 до 100
Четверть куряча до 150 112
Філе куряче 160-175 115-120

При невеликому дозуванні і недорогій ціні розсолу Ви отримаєте продукти високої і стабільної якості.

Основні переваги  «СМОЛЛ-ШИНКА УНІВЕРСАЛ 60»:

- прослойка, яка утворюється в грудинці є монолітною та щільною;

- невеликий відсоток втрат в масажері при виготовленні грудинки;

- не потребує масування або замочування в розсолі продуктів з м’яса птиці (крила, четверть і т.д.), їх формують і відразу передають на термообробку;

- сприяє кольороутворенню та стабілізації кольору;

- готовий продукт має мінімальні розриви з'єднувальної тканини і «не плаче» у вакуумній упаковці;

- простий та зручний у використанні, добре розчиняється при приготуванні розсолу;

- забезпечує стабільну якість готового продукту.

Фірма «ВТР» виграє тоді, коли виграють її Клієнти!

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».