Одягніть ковбаску стильно!

Одягніть ковбаску стильно!

Шановні Клієнти та Партнери!

Дозвольте Вам нагадати про деякі продукти нашого асортименту, а саме:

1.ЇСТИВНА КОЛАГЕНОВА КОВБАСНА ОБОЛОНКА "EDICOL T" діаметр 50 безбарвна для ЗАМІНИ ЯЛОВИЧИХ КРУГІВ!

Можливість використання для наповнення н/к, в/к, с/к та с/в ковбас на шприцах з кліпсатором з протяганням шпагату вздовж батона (для фіксування довжини батона) та при ручному наповненні з використанням шпагату.

Оболонка максимально близько повторює зовнішній вигляд ковбас у натуральній оболонці. Оболонка "EDICOL T" цікава замість яловичих кругів, насамперед за рахунок самої вартості, знижених термовтрат та відсутності відходів при випуску традиційного асортименту.

2. СПЕЦІАЛІЗОВАНА КОЛАГЕНОВА ОБОЛОНКА тип 014 для С/К, С/В ковбас

Тип 014 - це коллагенова оболонка, яка підходить для всіх типів с/копчених і с/в'ялених ковбас, різних видів салямі і сухих ковбас. Оболонка має свої особливості, такі як: міцність при набиванні, осаду, прозорість, високий ступінь абсорбції коптильних речовин. Оболонка тип  014 витримує високе навантаження при дуже низькій температурі фаршу (мінус 4,5°С) і тим самим пристосована для виробництва продуктів, які відповідають най-вищим промисловим стандартам.

Ця оболонка вже зайняла гідне місце на українському м’ясному ринку та забезпечує :

- стабільно працювати на оболонці тип  014 за допомогою кліпсаторів різних видів;

- використання оболонки тип 014 дозволяє піти від нерівності батона, а також уникнути викривлення і крутіння батонів;

- відмінну прозорість колагену, яка дозволяє поліпшити видимість фаршу з с/к та с/в виробів, що дуже важливо з точки зору демонстрації споживчих якостей продукту;

- колаген дуже еластичний, прекрасно вкладається повторюючи структуру (рельєф) фаршу, що позитивно в комплексному візуальному сприйнятті готового виробу;

- оболонка, щільно прилягає на всьому етапі приготування, в кінцевому підсумку завжди прекрасно знімається.

Привабливий зовнішній вигляд колагенових оболонок тип 014 особливо підкреслить натуральний і природній вигляд Ваших продуктів!

ФІРМА «ВТР» ВИГРАЄ ТОДІ, КОЛИ ВИГРАЮТЬ ЇЇ КЛІЄНТИ!

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».