РУЛОННА КОЛАГЕНОВА ПЛІВКА EDIСOL МXR

РУЛОННА КОЛАГЕНОВА ПЛІВКА EDIСOL МXR

РУЛОННА КОЛАГЕНОВА ПЛІВКА EDIСOL МXR САМЕ ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІНИТЬ ЯКІСТЬ ПО ДОСТУПНІЙ ЦІНІ

Ми хочемо приділити увагу оболонці для формування та копчення м’ясних делікатесів у сітках для копчення, у металевих формах та при формуванні вручну, використовуючи шпагат – це РУЛОННА КОЛАГЕНОВА ЇСТІВНА ПЛІВКА тип EDIСOL МXR.

Шотландський завод «ДЕВРО» випускає їстівної плівки різної ширини і кольорової гами, різної міцності, а при бажанні - з перфорацією. Однак ми зупинились на самому популярному варіанті посиленої для ручної роботи плівки в безколірному варіанті шириною 400 мм. Плівка постачається в рулонах по 100 м  і герметично запакована в заводську упаковку, що дає змогу зберігати її еластичні властивості до 24 місяців з дня виробництва.

Рекомендуємо колагенову їстівну плівку EDIСOL МXR 400 для:

- традиційних м’ясних кускових делікатесів;

- м’ясних та рибних рулетів;

- різноманітних продуктів з м'яса птиці;

- м’ясних хлібців та запечених паштетів в різних сіткових прес-формах;

- сирів у сітчастих формах;

- формування м’ясних виробів єдиним куском з дрібних кусків м’яса;

- формування виробів з різного виду м’яса одним виробом;

- пресованих м’ясних виробів;

- формування сиров’ялених та сирокопчених ковбасних виробів та цільнокускових м’ясних продуктів (наприклад, брезаола, прошутто, бастурма, пастрома тощо).

Сама плівка EDIСOL МXR 400 виготовлена методом екструзії з натуральної сировини, з підшкірного яловичого спілка, що і став матеріалом для формування у пластичну масу, придатну для екструзії. Колагенові плівки не дубляться, а тому повністю їстівні. Застосування РУЛОННОЇ КОЛАГЕНОВОЇ ЇСТІВНОЇ ПЛІВКИ тип EDIСOL МXR передбачає два основні напрямки, які в кінцевому результаті є метою:

- зручність та вигідність застосування виробнику;

- торгова привабливість та високі споживчі якості.

Спочатку зосередимося на основних технологічних характеристиках та параметрах, що дозволяють виробнику продуктів, в першу чергу м’ясних виробів, з вигодою для виробничого процесу та економічною доцільністю застосовувати плівку EDIСOL МXR:

- плівка посилена і має прекрасні показники надійності в роботі, що важливо при ручному формуванні виробів;

- щільно огортає м’ясний продукт, при цьому зберігається соковитість готового виробу, а отже і вихід готового продукту;

- плівка без смаку та не впливає на смакові параметри основного продукту з любих видів м'яса;

- висока газо -, паро - та димопроникність дозволяє швидко досягти відмінних смакових та ароматичних показників при термообробці і копченні м’ясних виробів;

- швидко та якісно набирає колір при копченні, що дає можливість ефективно та швидко досягати необхідного рівномірного кольору копчення виробу;

- виконує роль мембрани та підвищує термін зберігання готового продукту за рахунок сповільнення процесів окислення;

- дозволяє використовувати широку лінійку сіток та сіткових металічних форм;

- за необхідності, допомагає закріпити декоративні спеції на поверхні продукту під плівкою;

- при застосуванні плівки EDICOL MXР (плівки з лазерною перфорацією) дозволяє при обгортанні відразу уникнути утворення повітряних карманів під плівкою;

- втрати при термообробці на 6-8% (рідше до 10%) менші, ніж при термообробці без колагенової плівки та суттєво менші від термовтрат при застосуванні целюлозної плівки.

- дає можливість механізації процесу формування за допомогою різноманітних аплікаторів виробниками м'ясних делікатесів.

Але, чи не найголовніші чинники це ті, що впливають на торгівельну та споживчу привабливість продукції, а тому звертаємо увагу на параметри та характеристики плівки EDIСOL МXR, що в кінцевому рахунку впливають на оцінку торгівлею та споживачем запропонованих продуктів у такій плівці:

- плівка непомітна на поверхні та не порушує натуральність вигляду структури продукту;

- оскільки плівка дуже м’яка, вона практично невідчутна на виробі при куштуванні;

- якісне кольороутворення при термообробці на етапі копчення допомагає отримати привабливий натуральний колір поверхні виробу;

- рівна глянцева поверхня натуральної структури додає приємного вигляду та апетитності виробу;

- наявність плівки на поверхні та збільшення виходу продукту позитивно впливає на соковитість та приємне куштування продукту;

- легке видалення сітки та шпагату без пошкодження поверхні м’ясопродуктів полегшує подальше нарізання та стандартизує вигляд продукту в нарізаному стані.

Хочемо також відмітити деякі технологічні моменти, що потрібно знати та враховувати при застосуванні EDIСOL МXR на виробництві та поінформувати про можливості та властивості її при виробництві різних продуктів. Плівка EDIСOL МXR використовується в сухому виді, не потребує замочування, чи будь якої спеціальної підготовки. Невикористану плівку необхідно запакувати та закрити в заводську чи аналогічну упаковку для унеможливлення пересихання її структури. Наприклад, суху плівку можна використовувати для формування відмасованих кусків м'яса у один виріб, що проходить термообробку без копчення. Також суха плівка є прекрасним матеріалом для вистилання форм при виготовленні паштетів та м’ясних хлібців, що дають можливість завжди легко видалити виріб з форми. Така ж сама процедура може з успіхом використовуватись для виготовлення копчених сирів у формах.    При обгортанні плівкою делікатесів з обсипкою із спецій та пряностей, спеції щільно закріпляться на поверхні, їх смак та аромат суттєво посилить смакові показники виробу, а самі спеції будуть триматись непорушно та виглядати яскраво. Для обгортання таких продуктів, як, наприклад, філе лосося плівку необхідно короткочасно зволожити перед обгортанням при підготовці до копчення. Зволоження плівки також можливо і при формуванні сирої солонини, рулетів та інших м’ясних делікатесів, що наповнюються на механізмах для формування продукції в сітку (аплікаторах), за допомогою спеціальних додаткових пристроїв безперервного короткочасного зволоження. Даний метод використовується виключно при визначенні такої необхідності (погане прилягання плівки до продукту, недостатність еластичності тощо).

Важливим технологічним моментом є те, що термообробка різноманітних продуктів ведеться за стандартних режимів термообробки, що використовуються для тих, чи інших видів продукції. Головні чинники, що потрібно враховувати при термообробці, це те, що не варто допускати перевищення температури при обжарці та варці вище 75-80°С, а варку провести поетапно, починаючи (орієнтовно 20 хв) з більш низької температури на варці (60-70°С).

   В цілому, ми пропонуємо високотехнологічний натуральний якісний інструмент для покращення широкого спектру практичних та споживчих характеристик продукції делікатесної групи м'ясопереробки і не тільки, яким являється РУЛОННА КОЛАГЕНОВА ЇСТІВНА ПЛІВКА тип EDIСOL МXR.

ФІРМА «ВТР» ВИГРАЄ ТОДІ, КОЛИ ВИГРАЮТЬ ЇЇ КЛІЄНТИ!

Шановні Клієнти,

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до представників фірми «ВТР» у Вашому регіоні або задавайте питання в рубриці «Питання технологу» на нашому сайті www.vtr.com.ua. Співробітники фірми «ВТР» завжди допоможуть Вам практичною порадою та нададуть технологічну підтримку при безпосередньому виготовленні продукції на Вашому підприємстві.

 

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».