С/К ковбаси

Яковенко Святослав

Доброго дня! Шукаємо оболонку, що має блиск для сирокопчених ковбас. Чув про спеціальну оболонку від "Девро" підскажіть.

Технолог: 
Павлюк Ростислав Анатольевич

Добрий день, Святослав!

      Дійсно в ассортименті оболонок, які випускає компанія «ДЕВРО» є спеціалізована оболонка з назвою «тип 014», яка ідеально підходить для всіх видів с/копчених та с/в’ялених ковбас, різних видів «салямі» та «сухих» ковбас. Завдяки особливій підготовці колагену та технологіі виробництва оболонки тип 014, досягаються високі показники вологопроникненності, що сприяє формуванню капілярно-пористої структури м’ясного фаршу і інтенсифікації процеса дозрівання сирокопченних ковбас.Завдяки цьому максимально знижується ризик виникненню так званому «закалу» або відставання оболонки від поверхні фаршу на всіх видах ковбас.

        Дана оболонка має свої особливості, такі як: міцність при набивці, осадка, прозорість та високий ступінь абсорбції коптильних речовин. Привабливий зовнішній вигляд колагенових оболонок тип 014 особливо підкреслює натуральний блиск та природній вигляд Ваших продуктів.

       Оболонка тип 014 витримує високе навантаження при дуже низькій температурі фаршу (мінус 4,5°С) і тим самим пристосована для виробництва продуктів, які відповідають найвищим промисловим стандартам.

Дизайн и разработка

© Компанія «ВТР».